SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: List
id: Daftar

en: Date
id: Tanggal

en: Name
id: Nama

en: Create
id: Buat

en: Clear cache
id: Bersihkan tembolokan

en: Revert
id: Kembali

en: Restore
id: Pulihkan

en: Please wait
id: Silahkan tunggu

en: Caches cleared.
id: Singgahan sudah dikosongkan.
