SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Date
is: Dagsetning

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Create
is: Stofna
