SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Date
ja: 日付

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Create
ja: 作成

en: Clear cache
ja: キャッシュをクリア

en: Revert
ja: 戻す

en: Restore
ja: 復元

en: Config
ja: 設定

en: Caches cleared.
ja: キャッシュがクリアーされました。
