SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Date
jv: Tanggal

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Create
jv: Gawé

en: Clear cache
jv: Resikānā telih

en: Revert
jv: Baléknā

en: Caches cleared.
jv: Telihé uwis diresiki.
