SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Date
ka: თარიღი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Create
ka: შექმნა

en: Clear cache
ka: ქეშის გაწმენდა

en: Revert
ka: დაბრუნება
