SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Date
kk: Датасы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Create
kk: Қосу

en: Caches cleared.
kk: Кэш тазаланды.
