SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Create
km: បង្កើត

en: Clear cache
km: ជម្រះ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Caches cleared.
km: ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ត្រូវ​បាន​ជម្រះ ។
