SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Please wait
kn: ದಯವಿಟ್ಟು ಕಾಯಿರಿ
