SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Create
ku: درووستکردن

en: Clear cache
ku: حەشارگە پاکبکەوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Caches cleared.
ku: حەشارگە پاکرایەوە
