SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Date
lt: Data

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Create
lt: Kurti

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Caches cleared.
lt: Kešas išvalytas.
