SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Date
lv: Datums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Create
lv: Izveidot

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Caches cleared.
lv: Kešatmiņas iztīrītas
