SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: List
ml: പട്ടിക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം
