SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Date
mn: Огноо

en: Name
mn: Нэр

en: Revert
mn: Буцаах

en: Caches cleared.
mn: Түр ой санамжуудыг хоослочихсон.
