SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
