SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Date
nl: Datum

en: Name
nl: Naam

en: Create
nl: Aanmaken

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Restore
nl: Herstellen

en: Please wait
nl: Een ogenblik geduld ...

en: Config
nl: Instellen

en: Caches cleared.
nl: Caches geleegd.
