SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Date
nn: Dato

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Create
nn: Lag
