SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Date
oc: Data

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Create
oc: Crear

en: Clear cache
oc: Neteja la memòria cache

en: Revert
oc: Restablir

en: Caches cleared.
oc: Memòries cau netejades.
