SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Date
os: Датæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
