SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Date
pl: Data

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Create
pl: Utwórz

en: Clear cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Revert
pl: Przywróć

en: Restore
pl: Przywróć

en: Please wait
pl: Proszę czekać

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Caches cleared.
pl: Pamięć podręczna została usunięta.
