SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Date
ps: نيټه

en: Name
ps: نوم

en: Caches cleared.
ps: پټياد پاک شو.
