SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Date
ro: Data

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Create
ro: Crează

en: Clear cache
ro: Golire cache

en: Revert
ro: Revenire

en: Restore
ro: Restaurează

en: Config
ro: Configurație

en: Caches cleared.
ro: Datele din cache au fost șterse.
