SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Date
ru: Дата

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Create
ru: Создать

en: Clear cache
ru: Очистить кэш

en: Revert
ru: Вернуть

en: Restore
ru: Восстановить

en: Please wait
ru: Пожалуйста, подождите

en: Config
ru: Конфигурация

en: Caches cleared.
ru: Кэш очищен
