SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
