SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Clear cache
sk: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Caches cleared.
sk: Vyrovnávacia pamäť bola vyprázdnená.
