SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Date
sl: Datum

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Clear cache
sl: Počisti predpomnilnik

en: Revert
sl: Povrni
