SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Date
sq: Data

en: Name
sq: Emri

en: Create
sq: Krijo

en: Revert
sq: Rikthe

en: Caches cleared.
sq: Të dhënat e magazinuara u pastruan.
