SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака
