SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Date
sv: Datum

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Create
sv: Skapa

en: Clear cache
sv: Töm cache

en: Revert
sv: Återställ

en: Restore
sv: Återställ

en: Config
sv: Konfiguration

en: Caches cleared.
sv: Cacheutrymmen rensade.
