SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Date
te: తేదీ

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Create
te: సృష్టించు
