SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Date
th: วันที่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: Clear cache
th: ล้างแคช

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Caches cleared.
th: ล้างแคชแล้ว
