SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Date
tr: Tarih

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Create
tr: Oluştur

en: Clear cache
tr: Önbelleği temizle

en: Revert
tr: Geri al

en: Restore
tr: Geri yükle

en: Config
tr: Yapılandırma

en: Caches cleared.
tr: Önbellekler temizlendi.
