SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش
