SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Date
uk: Дата

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Create
uk: Створити

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: Revert
uk: Відновити

en: Restore
uk: Відновити

en: Please wait
uk: Будь ласка, зачекайте

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Caches cleared.
uk: Кеші очищено.
