SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Date
ur: تاریخ

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان
