SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Create
vi: Tạo

en: Clear cache
vi: Xóa bộ đệm

en: Revert
vi: Trở lại

en: Restore
vi: Phục hồi

en: Caches cleared.
vi: Đã xóa bộ nhớ đệm.
