SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Date
bn: তারিখ

en: Name
bn: নাম
