SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Clear cache
bo: བར་གསོག་གཙང་དག་བཟོ་བ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Caches cleared.
bo: བར་གསོག་གཙང་སེལ་བྱས་ཚར།
