SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Create
el: Δημιουργία

en: Clear cache
el: Διαγραφή των δεδομένων λανθάνουσας μνήμης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Caches cleared.
el: Τα περιεχόμενα των λανθάνουσων μνημών διαγράφηκαν.
