SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Date
et: Kuupäev

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Create
et: Loo

en: Clear cache
et: Vahemälu tühjendamine

en: Revert
et: Lähtesta

en: Restore
et: Taastamine

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Caches cleared.
et: Kõik andmed vahemälust on kustutatud.
