SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: List
hi: सूची

en: Date
hi: तारीख

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Create
hi: बनाएँ

en: Clear cache
hi: कैश को साफ़ करें

en: Revert
hi: वापिस लाएँ

en: Restore
hi: पुनर्स्थापित
