SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Date
it: Data

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Create
it: Crea

en: Clear cache
it: Svuota la cache

en: Revert
it: Ripristina

en: Restore
it: Ripristina

en: Config
it: Configurazione

en: Caches cleared.
it: Cache eliminate.
