SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Date
mr: दिनांक

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
