SQLite Backup (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Date
ne: मिति

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Create
ne: सिर्जना
