Secure QR Login (2.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Email address
be: Email адрас

en: Remove
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Save
be: Захаваць

en: User
be: Карыстальнік
