Secure QR Login (2.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Remove
gl: Quitar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Save
gl: Gardar

en: User
gl: Usuario/a

en: Changed
gl: Cambiado

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
gl: Unha dirección de correo electrónico válida. Todos os correos electrónicos do sistema enviaranse a esta dirección. A dirección de correo electrónico non se fai pública e só se utilizará se desexa recibir un novo contrasinal ou desexa recibir determinadas noticias ou notificacións por correo electrónico.
