Secure QR Login (2.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: User
ka: მომხმარებელი
