Secure QR Login (2.0.0-rc1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
