Secure QR Login (2.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Remove
bg: Премахни

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител
