Secure QR Login (2.0.0-rc2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Remove
km: យកចេញ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ
