Secure QR Login (2.0.0-rc2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Email address
os: Email адрес

en: Remove
os: Схаф

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Save
os: Ныффысс
